Girişimcilerin dikkatine, GogoPazar ayağınıza geldi!

Bu yıl geliştirdiğimiz yeni fonlama yöntemleri Kumbara ve Cansuyu’ndan sonra şimdi de sizlere kullanıcıların ve destekçilerin yenilikçi ürünlere ulaşabileceği pazaryerimiz olan GogoPazar’ı duyurmak isteriz.

Ürün bazlı girişimlerin kitlesel fonlama kampanyaları bittikten sonra da ürünlerinin satışını yaparak fon toplamaya ve destekçi kitlelerini genişletmeye devam edecekleri pazaryeri GogoPazar yayında!

GogoPazar, kitlesel fonlama ile ticarileşme arasındaki boşluğu kapayarak girişimlere kampanya sonrası satış çözümü sunma amaçlı ortaya çıktı. Fongogo veya başka bir platform üzerinden oluşturdukları kampanya ile ürünlerinin seri üretimi için hedefledikleri fona ulaşan girişimler, GogoPazar’da bu ürünleri kullanmak isteyen kitlelere verdikleri destek karşılığında ürünlerini gönderebilecekler. 

Kitlesel fonlama kampanyan projenin hikayesini anlatarak hayalinin hayat bulması için aradığın fonu ve validasyonu bulmanı sağlar. GogoPazar ise, hikayeni anlatmaya devam ederek işinin ölçeğini ve müşteri kitleni büyütmeni sağlayarak ticarileşme yolundaki adımlarına destek olur.

Fongogo’nun inovatif, yaratıcı ve yenilikçi ürünlerin hayata geçmesine katkıda bulunmak için destek vermek isteyen kitlesine ulaşabileceğin pazar yeri modeliyle destekçi kitleni sürekli arttırırken, ürünlerinin doğru kitleyle buluşmasını sağlayabilirsin.

GogoPazar modelini buradan inceleyebilir, sorularının cevabını burada bulabilirsin.

Birbirinden özel yenilikçi ürünleri bir arada görmek için sabırsızlanıyoruz!